Yükleniyor...

Hakkımızda

Nipro hakkımızda sayfasında Nipro Medikal Türkiye olarak faaliyetlerine kesintisiz devam eden firmamız hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Nipro Medikal Türkiye

Nipro Medikal Türkiye 2010 yılında Dial Medikal adı altında kurulmuş ve 2017 yılından itibaren Nipro Medikal Türkiye olarak faaliyetine devam etmektedir.

Nipro Medikal Türkiye hemodiyaliz ve hemodiyaliz ile ilgili tedaviler için devlet hastaneleri, üniversite hastaneleri ve özel diyaliz merkezlerine renal çözümler sunmaktadır. Bu alanda ülkemizde pazar lideri konumundadır. Diyaliz makineleri, su arıtma sistemleri ve kapsamlı tek kullanımlık tıbbi ekipman (diyalizör, arter-ven seti, fistül iğneleri) portföyü geliştirme konusunda hedefi pazar lideri konumunda olmaktır.

Nipro Medikal Türkiye, sağlık çalışanlarının ve tedarik yöneticilerinin ihtiyaçlarına karşılık vermek amacıyla zaman, emek ve maliyet optimizasyonu sağlayan en yüksek kalitedeki ürünleri sunmak için teknolojik yenilikler ve hasta güvenliğinden güç alır.

Nipro Hakkında

Nipro hakkında bilgi Dial Medikal olarak 2010 yılında başladığımız medikal faaliyetlerimize 2017 yılında Nipro Medikal Türkiye olarak devam etmekte, sağlık çalışanlarının ve tedarik yöneticilerinin ihtiyaçlarına karşılık vermek için kesintisiz hizmetler sunmaktayız.

Nipro Medikal Türkiye Hakkında

Nipro Medikal Türkiye hakkında bilgiler 2010 yılında Dial Medikal olarak kurmuş olduğumuz firmamızı 2017 yılında Nipro Medikal Türkiye olarak değiştirip Ankara Mustafa Kemal Mahallesi, 2139 Cadde, No: 2/17-18, D:19, Çankaya, Ankara adresimizde hizmetlerimize kesintisiz olarak devam ettirmekteyiz.

Nipro Hakkımızda